FT801 - pojemnościowy dotykowy wyświetlacz audio i dotykowy układ scalony

FT801 to pojemnościowy kontroler dotykowy, który łączy funkcjonalność i zalety technologii Embedded Video Engine (EVE) wraz ze zwiększoną jasnością, interaktywnością i żywością związaną z pojemnościową technologią ekranu dotykowego w celu stworzenia zaawansowanych i dynamicznych interfejsów człowiek-maszyna (HMI) ). Ten kontroler LCD jest zapakowany w ten sam 48-pinowy czujnik QFN, co FT800 i promuje ponowne wykorzystanie architektury dla potrzeb pojemnościowych wyświetlaczy, zapewniając jednocześnie kluczowe elementy widoczne w FT800, w tym funkcjonalność 3 in1 (Display, Audio i Touch) i 1/16. rozdzielczość pikseli, co obniża koszty zestawienia komponentów.

Szczegóły produktu

Najważniejsze funkcje sprzętu

Wsparcie zarówno dla kontrolerów Mutual, jak i Projected Capacitive Touch


FT81X to seria łatwych w użyciu kontrolerów graficznych przeznaczonych dla aplikacji wbudowanych do generowania wysokiej jakości interfejsów człowiek-maszyna (HMI). Ma następujące funkcje:PANASYS powstał w 2003 roku. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój małych i średnich modułów TFT, projektowanie i produkcję. Odkąd firma PANASYS przez te wszystkie lata, PANASYS w pełni wykorzystała zasady SAR, geografię i talent talentów Shenzhen, ciężko pracowaliśmy, aby uczyć się i absorbować zaawansowaną międzynarodową technologię i doświadczenie. Teraz stał się niezawodny i dojrzały przemysł TFT.

fabryka


FAQ

1. Jaka jest Twoja metoda dostawy?

Zazwyczaj naszą metodą dostawy jest DHL. S Pls wysyłają e-mail, aby negocjować metodę dostawy, jeśli nie można skorzystać z powyższej metody dostawy.)


2. Jaki jest czas realizacji produktu?

Czas samplowania: 15 dni.

Produkcja masowa: 28-30 dni.


3. Jak długi jest okres gwarancji?

Zazwyczaj okres gwarancji wynosi pół roku.


4. Jaka jest aplikacja produktów?

Zastosowanie produktu: nawigacja dla kotów, wyposażenie do instrumentów przemysłowych, sprzęt medyczny do instrumentów kosmetycznych, inteligentny terminal mobilny dla klientów indywidualnych, przyrząd pomiarowy, aplikacja domowa itp


5. Jaka jest usługa Twojej firmy?

Przedsprzedaż

Profesjonalnie wspieramy informacje wyświetlane przez klientów, pomagamy klientom zaprojektować i wybrać najbardziej odpowiedni kosztowny wyświetlacz.

Sprzedaż
Kierujemy się zasadą QCDS, aby wspierać najwyższą jakość klienta, rozsądne koszty, szybką dostawę, dobrą obsługę. Jesteśmy nie tylko produktem sprzedażowym, ale również naszym profesjonalistą.

Obsługa posprzedażna

W przypadku korporacji po sprzedaży faktycznie jest drugą szansą na wygranie kolejnego konkursu. Wygrywamy naszą konkurencję poprzez regularną wizytę po sprzedaży, konsultacje, a także wdrażanie polityki zwrotów.


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, skontaktuj się z nami!

Mob: + 86-0755-28342847

E-mail: info@panadisplay.com


Zapytanie