Strona główna > O nas > Zaangażowanie kierownictwa

Zarządzanie


Poznaj przywództwo inspiracji

Ewolucja i ewolucja PANASYS jest bezpośrednim wynikiem podstawowej technologii i talentów naszego doświadczonego zespołu zarządzającego. W naszej szybko rozwijającej się branży pracownicy PANASYS dokładają wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom innowacyjne i wydajne rozwiązania, których oczekiwali.

Newman Guo, założyciel i dyrektor generalny

Newman Guo, założyciel i dyrektor wykonawczy PANASYS, jest wizjonerem rozwoju produktu i ewolucyjnego rozwoju firmy w ciągu ostatnich 14 lat.


Najwcześniejsza wiedza na temat Liquid Crystal Display firmy Newman pojawiła się w GETECH w latach 1991-2001. Tam zdobył cenne doświadczenie w rozwoju lcd. W latach 2001-2003 pracował w JTOUCH, uzyskał technologię dotykową, a także perspektywę tej branży. potem znalazł całą tę tajemnicę ekranu wyświetlacza. Najwcześniejsza wyobraźnia "sprawić, że przejdzie w magię", doprowadzi go do założenia własnego królestwa wystawowego.

Później Newman rozpoczyna swoją działalność w branży ekranowej, po latach rozwoju " PANASYS " został znaleziony w 2016 roku, reszta, jak mówimy, jest historią.Zaangażowanie


Zaangażowanie wobec klientów

Jesteśmy zobowiązani do tworzenia sukcesu klienta, Twojego sukcesu, jest miarą naszej wydajności. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wymagania klienta, koncentrując się na praktycznych zaleceniach dla sprawnej realizacji, także na innowacyjnym rozwoju produktu, przekraczającym oczekiwania klienta. Będziemy nadal zapewniać najwyższej jakości usługi, stale aktualizowane zasoby, poprzez projektowanie, produkcję i światowej klasy obsługę klienta w zakresie naszej podstawowej technologii

 

Przekazanie do lojalnych emp

Personel to wszystko firma. Dbamy o profesjonalizm naszej firmy, a także naszych pracowników i dbamy o doskonałe tradycje, które muszą być zachowane jako "budowniczy", bez względu na to, jak budować lepsze produkty, usługi, firmy lub firmy.