info@panadisplay.com
Embedded Video Engine EVE FTDI 4,3 CALOWY INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ Z DOTYKOWYM DOTYKIEM

Embedded Video Engine EVE FTDI 4,3 CALOWY INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ Z DOTYKOWYM DOTYKIEM

Ogólna specyfikacja FTDI 4,3 cala Inteligentny wyświetlacz z pojemnościowym dotykiem składa się z kolorowego panelu TFT-LCD, sterownika IC, FPC i jednostki podświetlenia ze sterownikiem FT800. Obszar wyświetlania modułu zawiera 480 x 272 pikseli. Ten produkt jest zgodny z kryterium środowiskowym RoHS. FTDI 4.3 ...

Opis

Ogólna specyfikacja

FTDI 4,3 cala Inteligentny wyświetlacz z pojemnościowym dotykiem składa się z kolorowego panelu TFT-LCD, sterownika IC, FPC i jednostki podświetlenia ze sterownikiem FT800. Obszar wyświetlania modułu zawiera 480 x 272 pikseli. Ten produkt jest zgodny z kryterium środowiskowym RoHS.


ROZMIAR ROZKŁAD JASNOŚĆ ZOBACZ ANGLE LAMPA BŁYSKOWA
4,3 " 480 x 272 500 12:00 64M
DOTKNĄĆ BERŁO KONTROLER MCU SD / KARTA
POJEMNOŚĆ I2C FT800 STM32 OPCJA


4.3.jpg

FTDI 4,3 CALOWY INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ z DOTYKOWYM DOTYKIEM

4.3 .jpg

FT81X - EVE 2, następna generacja


Wielokrotnie nagradzana seria HMI Display, EVE, została rozszerzona o dodatkowe cztery urządzenia z rodziny FT81X. Wszystkie nowe produkty w tej gamie rozwiązań LCD HMI oferują szereg dodatkowych funkcji i ulepszeń wydajności, w tym zwiększoną maksymalną rozdzielczość ekranu (800 x 600 pikseli), szybszy transfer danych (QSPI) i zwiększoną pojemność pamięci głównej (1 Mb)


FT810Q ma 18-bitowy interfejs RGB i rezystancyjną funkcjonalność dotykową, natomiast FT811Q ma 18-bitowy interfejs RGB i jest przeznaczony do pojemnościowej implementacji ekranu dotykowego (z 5-punktowym wykrywaniem dotykowym). Są one uzupełniane przez FT812Q i FT813Q do użytku odpowiednio z rezystancyjnymi i pojemnościowymi ekranami dotykowymi, ale każdy z 24-bitowym RGB.


EVE - kontroler wyświetlania


Dzięki funkcjom 3 w 1, w tym funkcjom wyświetlania, dźwięku i dotyku, inżynierowie mają teraz zaawansowane rozwiązanie do łatwego tworzenia i wyprowadzania najnowocześniejszych interaktywnych systemów wyświetlania.


Technologia EVE obejmuje wiele zaawansowanych funkcji, które można znaleźć zarówno w serii FT80X i FT81X:


Kieruje na wyświetlacze QVGA / WQVGA z 1/16-tą rozdzielczością

Maksymalna rozdzielczość ekranu 800 x 600 pikseli (FT81X), 512 x 512 pikseli (FT80X)

18-bitowe (FT800, FT801, FT810, FT811) lub 24-bitowe (FT812, FT13) interfejsy RGB

Wiele palet obsługiwanych w 16-bitowych i 32-bitowych kolorach z przezroczystością

Przechowuj do 2000 obiektów / poleceń na 8-bitowej liście wyświetlania

Pamięć główna 256K (FT80X) do 1MB (FT81X)

FT800 / FT810 / FT812 ze zintegrowanym rezystancyjnym kontrolerem dotykowym; FT801 / FT811 / FT813 z pojemnościowym dotykowym interfejsem I2C

Wyjście PWM do programowalnej jasności wyświetlacza

Algorytmy antyaliasingu poprawiają postrzeganie obrazu

Niska moc - 24mA typowo w trybie aktywnym

Zintegrowane wyjścia syntezatora audio emitują sygnały dźwiękowe, dźwięki lub nagrany dźwięk

Obsługa odtwarzania audio dla formatów kodowania PCM, 4bit ADPCM i u-Law

Rozszerzony zakres temperatur: od -40 ° C do + 85 ° C


Projektowanie z EVE


Seria FT80x i FT81x oferują łatwe do wdrożenia urządzenia peryferyjne SPI do głównego kontrolera hosta systemu. Wykonywanie całego złożonego renderowania graficznego na linii po linii z listy wyświetlania zorientowanej obiektowo zaprogramowanej w systemie MCU. FT80x i FT81x oferują bogate i dynamiczne wyjścia graficzne z niższym kosztem, mniejszą specyfikacją, 8, 16 lub 32-bitowym MCU. Dodatkowo zintegrowany kontroler dotykowy dla wyświetlaczy pojemnościowych lub rezystancyjnych może być wykorzystywany do ulepszania dowolnego rozwiązania HMI za pomocą prostych kontroli dotykowych, śledzenia i gestów, podczas gdy wewnętrzne audio zapewnia szybką i łatwą trasę dodawania ćwierknięć i dźwięków do systemu.


Seria FT81X oferuje 18-bitowy interfejs RGB w urządzeniach FT810 i FT811, z rezystywnymi i pojemnościowymi funkcjami dotykowymi. FT812 z rezystywnym dotykiem i FT813 z pojemnościowym dotykiem zapewniają 24-bitowy interfejs kolorów. Dodatkowo, wszystkie urządzenia rozszerzają interfejs hosta o podwójny i poczwórny SPI dla szybszego transferu danych.Wsparcie projektowania


Moduły są dostarczane w różnych postaciach dla urządzeń z serii FT80x i FT81x.


Dostępnych jest szereg przykładowych aplikacji demonstrujących sposób inicjowania FT800 / FT801 i tworzenia list wyświetlania obiektów pierwotnych. Można je wykorzystać jako elementy konstrukcyjne do tworzenia dynamicznych i żywych obrazów. Projekty można realizować za pomocą różnorodnych narzędzi i technik programowania, obsługujących wszystko, od bardzo podstawowych funkcji EVE po wyrafinowane i animowane interaktywne prezentacje.Aplikacje EVE


Maszyny do punktów sprzedaży

Drukarki wielofunkcyjne

Oprzyrządowanie

Systemy bezpieczeństwa domowego

Graficzna tabliczka dotykowa, np. Remote, Dial Pad

Systemy tele-wideokonferencyjne

Telefony i tablice rozdzielcze

Sprzęt medyczny

Wyświetlacze ciśnienia krwi

Monitory serca

Wskaźniki poziomu glukozy

Chromatografy gazowe

Miernik mocy

Urządzenia domowe

Dekodery

Termostaty

Wyświetlacze tryskaczy

Systemy nawigacji GPS / Satelite

Panele sterowania automatem

Sterowanie windą

...i wiele więcej!EVE na rynku


W tej sekcji aplikacje do projektowania są podświetlone dla odniesienia użytkownika, dzięki czemu projektanci mogą zobaczyć, w jaki sposób wykorzystuje się technologię EVE. FTDI Chip nie oferuje żadnych gwarancji ani gwarancji na te produkty, ale dostarcza dane do twoich informacji.


http://playground.arduino.cc/main/gameduino


Po ogromnym sukcesie oryginalnego Gameduino, które przyniosło grę vintage w Arduino, wydano drugą edycję tarczy. Gameduino 2 całkowicie przekształca Arduino w kompleksowy, przenośny, nowoczesny system gier dzięki wbudowaniu urządzenia FT800 w technologię EVE.


Wykorzystując FT800, silnik graficzny urządzenia staje się bardziej wyrafinowany i zaawansowany, zachowując jednocześnie łatwość obsługi. Ten system umożliwia uproszczone ładowanie plików JPEG, obsługuje przezroczystość alfa i oferuje kompletne 32-bitowe portfolio kolorów. Urządzenie peryferyjne SPI, podobnie jak jego poprzednik, może zostać wbudowane na platformie zawierającej kompleksowy zestaw funkcji: sterowanie dotykowe; 3-osiowy akcelerometr; pamięć microSD; wyjście audio słuchawek i wyraźna grafika na eleganckim wyświetlaczu 4,3 ".


https://feilipu.me/2014/01/31/gameduino-2-with-goldilocks-and-eve/

przejdź do tego linku, aby uzyskać dostęp do artykułu zawierającego szczegółową analizę i komentarz do Gameduino 2 i EVE.


Dostępny jest także samouczek Gameduino 2, Reference i Cookbook. Ten wszechstronny przewodnik po Gameduino 2 wyjaśnia, w jaki sposób wykorzystać zaawansowane funkcje sprzętu do tworzenia interaktywnych gier graficznych. Aby uzyskać pełne informacje na temat gry Gameduino 2, odwiedź stronę http://excamera.com/sphinx/gameduino2/.FAQ

1. Jaka jest twoja metoda dostawy?

Zasadniczo nasza metoda dostawy to DHL. (Pls wysłać e-mail do negocjacji metody dostawy, jeśli nie można skorzystać z powyższej metody dostawy.)


2. Jaki jest czas realizacji produktów?

Sameple czas: 15 dni.

Masowa produkcja: 28-30 dni. (W pilnym zamówieniu, może być szybciej, pls o szczegóły).


3. Jak długo trwa okres gwarancji?

Zazwyczaj okres gwarancji wynosi pół roku.


4.Jaka jest aplikacja produktów?

Zastosowanie produktu: nawigacja dla kotów, sprzęt do badań induktycznych, sprzęt medyczny, inteligentny terminal mobilny, przyrząd pomiarowy, zastosowanie domowe itp.


5. Jaka jest usługa Twojej firmy?

Przedsprzedaż

Obsługujemy informacje wyświetlane na ekranie klienta w sposób profesjonalny, pomagamy mu zaprojektować i wybrać najbardziej odpowiedni kosztowny wyświetlacz.

Sprzedaż
Kierujemy się zasadą QCDS, aby zapewnić klientom najlepszą jakość, rozsądne koszty, szybką dostawę, dobrą obsługę. Jesteśmy nie tylko produktem sprzedaży, ale także sprzedażą naszego profesjonalnego produktu.

Obsługa posprzedażna

Dla korporacji, po sprzedaży rzeczywiście jest druga szansa na wygraną innego konkursu. Wygrywamy naszą konkurencję poprzez regularne wizyty posprzedażowe, konsultacje, a także realizację polityki powrotowej.Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami!

Mob: + 86-0755-28342847

E-mail: info@panadisplay.com


Hot Tags: Embedded Video Engine EVE FTDI 4,3 CALOWY WYŚWIETLACZ INTELIGENTNY Z CAPACITIVE TOUCH, Chiny, dostawcy, fabryki, hurtownia, cennik, bezpłatna próbka

Wyślij zapytanie