FT800 - Sterownik graficzny, graficzny i dźwiękowy kontrolera graficznego

FT800 - kontroler graficzny, dźwiękowy i dotykowy, kontroler IC FT800 - kontroler graficzny, dźwiękowy i dotykowy, kontroler IC FT800 to niespotykany kontroler dotyku IC, który zapewnia potężny zestaw funkcji w małym pakiecie, aby stworzyć dynamiczne interfejsy człowiek-maszyna (HMI). Urządzenie obsługuje renderowanie grafiki linii po linii do 1/16 piksela na wyświetlaczach o rozdzielczości do 512 x 512 z 262 tysiącami kolorów. Układ zawiera kontroler dotykowy do wykrywania sprzężenia zwrotnego dotykowego z wyświetlacza TFT z rezystywnym panelem dotykowym, a także syntezator dźwięku i odtwarzanie dźwięku z wyjściem PWM do sterowania głośnikiem.

Szczegóły produktu

Kluczowe funkcje sprzętoweO nas

Shenzhen Newman Technology Co., Ltd. została założona w 2003 roku, marka PANASYS, jest profesjonalnym producentem i dostawcą modułów LCD. Posiadamy 1 w pełni automatyczną linię montażową COG, 2 półautomatyczne linie montażowe, linię montażową podświetlenia, brak linii do klejenia pyłu TP i wsparcie techniczne w zakresie produkcji, możemy zapewnić unikalny, innowacyjny i opłacalny rozwój i produkcję modułów LCD. Nasz asortyment obejmuje: mały rozmiar TFT LCD o średnim rozmiarze, przemysłowy pojemnościowy panel dotykowy, wyświetlacz OLED, nawigację samochodową, stereoskopowe stereoskopowe bez okularów 3D LCM ... Nasze produkty LCD są szeroko stosowane w komunikacji, GPS, sprzęcie, elektronicznym systemie audio- wizualne, oprzyrządowanie, sprzęt AGD, PDA i inne branże


factory

factory1Szczegóły dostawy


1. Możemy wysyłać produkty na całym świecie


2. Wyraźnie: DHL / TNT / UPS / Fedex, drogą morską / lotniczą lub na żądanie.


3. Do przybycia drogą powietrzną potrzeba 4 ~ 5 dni roboczych, 15 ~ 45 dni, aby dotrzeć drogą morską do portu delievery.


4. Numer przesyłki wyśle wiadomość e-mail do Ciebie, gdy element zostanie wysłany. Jeśli masz jakieś specjalne potrzeby, daj nam znać.

image


Jak zamówić?


1. Proszę podać numer modelu i ilość, którą chciałbyś zamówić.


2. Faktura Proforma z kosztem wysyłki zostanie wysłana do Ciebie.


3. Potwierdź PI i zorganizuj płatność.


4. Otrzymałem płatność i zorganizowałem produkcję.


5. Dostarczone towary i wyślij numer śledzenia lub B / L.


6. Opinie klientów.


 


Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami!


Mob: + 86-0755-28342847


E-mail: info@panadisplay.comJesteśmy jednym z wiodących dostawców monitorów ft800 - wyświetlaczy, audio i dotykowych w Chinach. Dzięki zaawansowanej technologii możemy zapewnić wysoką rozdzielczość i dobre działanie naszych produktów. Zapraszamy do bezpłatnego pobrania próbki i cennika z naszej fabryki.
Zapytanie