Strona główna > O nas > Audyt i certyfikat fabryczny

PANASYS Historia

PANASYS została założona w 2003 roku. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój małego i średniego rozmiaru modułu TFT, projektowania i produkcji. Od momentu założenia PANASYS, przez wszystkie te lata, PANASYS w pełni wykorzystał zalety polityki SAR Shenzhen, geografii i talentów, ciężko pracowaliśmy, aby nauczyć się i wchłonąć zaawansowaną międzynarodową technologię i doświadczenie. Teraz stał się niezawodnym i dojrzałym przemysłem TFT.

 

PANASYS Siła

PANASY ma grupę wybitnych inżynierów z bogatym doświadczeniem i doświadczeniem w dziedzinie LCD, LCM i wykwalifikowanych pracowników. W kwestii oprogramowania i sprzętu, PANASY ma unikalne możliwości w zakresie badań i rozwoju, może szybko reagować na informacje o klientach i dostarczać rozwiązania branżowe. Przywiązujemy dużą wagę do ulepszania zawartości technicznej produktów, opracowywania nowych produktów i optymalizacji struktury produktów.

Obecnie PANASYS to krajowe firmy zajmujące się zaawansowanymi technologiami, na pojemnościowym dotykowym ekranie CMI (Liquid Crystal Display Module), w pełni zintegrowanym module dotykowym (TDM), integracji integracji, produkcji produkcyjnej i usług. PANASYS ma solidną siłę rozwoju, zaawansowany sprzęt produkcyjny, zjednoczony i agresywny zespół sprzedaży, zaangażowany w dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości.


Nasza certyfikacja

zhi.png