Strona główna > O nas > profil firmy

PANASYS Historia

PANASYS została założona w 2003 roku. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój małego i średniego rozmiaru modułu TFT, projektowania i produkcji. Od momentu założenia PANASYS, przez wszystkie te lata, PANASYS w pełni wykorzystał zalety polityki SAR Shenzhen, geografii i talentów, ciężko pracowaliśmy, aby nauczyć się i wchłonąć zaawansowaną międzynarodową technologię i doświadczenie. Teraz stał się niezawodnym i dojrzałym przemysłem TFT.

 

PANASYS Siła

PANASY ma grupę wybitnych inżynierów z bogatym doświadczeniem i doświadczeniem w dziedzinie LCD, LCM i wykwalifikowanych pracowników. W kwestii oprogramowania i sprzętu, PANASY ma unikalne możliwości w zakresie badań i rozwoju, może szybko reagować na informacje o klientach i dostarczać rozwiązania branżowe. Przywiązujemy dużą wagę do ulepszania zawartości technicznej produktów, opracowywania nowych produktów i optymalizacji struktury produktów.

Obecnie PANASYS to krajowe firmy zajmujące się zaawansowanymi technologiami, na pojemnościowym dotykowym ekranie CMI (Liquid Crystal Display Module), w pełni zintegrowanym module dotykowym (TDM), integracji integracji, produkcji produkcyjnej i usług. PANASYS ma solidną siłę rozwoju, zaawansowany sprzęt produkcyjny, zjednoczony i agresywny zespół sprzedaży, zaangażowany w dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości.


Zakres produktów PANASYS

Produkt PANASYS zawiera ekran 1,44 "do 6,4" dla telefonu komórkowego, ekran cyfrowy 3,5-7 cala i ekran urządzeń przemysłowych. Wszystko to można dostosować zgodnie z wymaganiami klientów, możemy zapewnić personalizację otwartych form LCD, personalizację interfejsu FPC, dostosowanie struktury podświetlenia, różne dopasowania IC, wspomagający pojemnościowy ekran dotykowy, rezystancyjny ekran dotykowy i inne wsparcie. Niektóre produkty mają cechy pełnej perspektywy widzenia IPS, wysokiej rozdzielczości i wysokiej jasności. Produkty te są szeroko stosowane w przemyśle urządzeń łączności elektronicznej, przemyśle elektronicznym, przemyśle sprzętu medycznego, przemyśle elektronicznym, inteligentnym domu inteligentnym, przemyśle elektroniki użytkowej, sprzęcie elektronicznym i innych branżach, obejmującym inteligentny telefon komórkowy, zaawansowaną tradycyjną maszynę Saipan, GPS, POS i inne aplikacje, PANASYS pozyskują klientów w różnych branżach, którzy zatwierdzili stabilność.


Nasza misja jest prosta

Aby zapewnić doskonałe, komercyjne rozwiązania LCM, które spełnią naszą wizję przekraczania oczekiwań klientów poprzez projektowanie, produkcję i światowej klasy obsługę klienta naszej podstawowej technologii.